|
|
|
|
|
|
|
|
|
info@ekoteknikisg.com
 
(312) 344 01 96 / 344 01 97 (pbx)

BASINDA BİZ


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı...
Ekoteknik İSG alanında en başarılı ve en etkin firmalardan biri olmanın sorumluluk bilinciyle, sektördeki basın yayın açığını görerek Ocak’2012 yılından itibaren kendi kurumsal yayını Ekoteknik İSG Dergisi‘ni çıkarmaya başlamıştır. Haberleri bizzat kaynağından yazan, tarafsızlık ilkesini asla bozmayan ve sektörle ilgili duyuruları ilk yazan olma gururunu taşıyan kurumsal yayınımız, tam 3 kez Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün resmi web sitesi’nde haber olmuştur. Bakanlığımızın Resmi Web Sitesinde haber olmanın haklı gururunu taşıyor, her zaman bu onura layık olmaya devam etmek için çalışıyoruz.
 
26. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası...
Ekoteknik İSG, Şanlıurfa’da düzenlenen 26. İş Sağlığı Güvenliği Haftası’nda ALTIN DESTEKLEYİCİ firma olarak yer almış ve “26. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası”na göstermiş olduğu işbirliği ve destekten dolayı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından teşekküre layık görülmüştür. Bu bağlamda Ekoteknik İSG, hafta ile ilgili olarak Bakanlığımızın tüm basılı evraklarında yer almakla beraber internet sitesinde de yerini almıştır. 
 
 
Kanal 7 Televizyonu
Kanal 7 televizyonu, İş Hayatına dair hazırladığı programında Örnek İSG Uygulayıcısı Firma olarak Ekoteknik İSG’yi seçmiş ve programında
Ekoteknik İSG’ye de yer vermiştir.
 
 
 
Sabah Gazetesi
Yeni İş Sağlığı Güvenliği Kanunu’nun çıkmasıyla birlikte, Türkiye’nin en büyük ve en önemli gazetelerinden biri olan Sabah Gazetesi, yine sektördeki aktifliğinden ve üstün başarılarından dolayı Örnek İSG Uygulayıcı Firma olarak Ekoteknik İSG’yi seçmiş ve firmamızdan görüş almıştır. Ayrıca Sabah Gazetesi'ne diğer etkinliklerimize verdikleri destekten dolayı da teşekkür ederiz.
 
 
Miiliyet Gazetesi
Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden olan Milliyet Gazetesi'ne teşekkür ederiz.
 
 
 
Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesi
Hem Türkçe hem de İngilizce olarak yayınlanan ve uluslararası bir dağıtım ağına sahip olan Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesi görüş almak için, sektörün en yetkin firması olarak Ekoteknik İSG’yi uygun görmüş ve Genel Koordinatörümüz A Sınıfı İSG Uzmanı Kemal Çetintaş’a gazetelerinde tam sayfa olarak yer vermiştir.
   
 
Eko Ankara Dergisi
Ankara dergilerinden olan Eko Ankara Dergisi, bir sosyal sorumluluk olarak Türkiye’de ne yazık ki çok geç kalınmış bir kültür olan “İş Sağlığı Güvenliği Kültürü”ne katkıda bulunmak istemiş, Araştırmacı gazetecilik sonucu da bu yazı dizisi için Ekoteknik İSG’den destek talep etmiştir. Bilgilerin ancak paylaşarak çoğalabileceğine inanan Ekoteknik İSG Ekibi bu teklifi memnuniyetle kabul etmiştir.
 
 
Ayna Gazetesi
İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre konularında toplum bilinçlendirmesini kendine adeta görev edinmiş olan Ekoteknik İSG, özellikle belediyeler başta olmak üzere birçok siyasi kurum ve kuruluşta adını duyuran Ayna Gazetesi'ne de röportaj verdi. Ayna Gazetesi’nin de “İş Sağlığı Güvenliği Kültürü”ne katkıda bulunma isteğine mümkün olduğunca destek vermeye çalışan Ekoteknik İSG, gazeteye verdiği köşe yazıları ile de İSG konularında toplum bilinçlenmesini yükseltmeyi amaçladı.
 
Enerji - Üretim Dergisi
Saha Yayıncılık tarafından sanayinin nabzını tutmak üzere çıkarılan Enerji - Üretim Dergisi de “İş Sağlığı Güvenliği Kültürü”ne katkıda bulunmak istemiş, Ekoteknik İSG’den destek talep etmiştir. İSG Kültürüne katkı için 6331 Sayılı Kanun ile ilgili bilgilendirici yazı ve haber Ekoteknik İSG tarafından Enerji - Üretim Dergisi'ne verilmiştir.
 
 

© Ekoteknik İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Hizmetleri
info@ekoteknikisg.com
 
+90 312 344 01 96 (pbx)
Işınlar Mahallesi İvedik Cad. No : 110 Yenimahalle / ANKARA 
istanbul@ekoteknikisg.com
 
+90 216 457 61 11 (pbx)
Mustafa Kemal Cd. Hukukçular İş Mrk No:34 K:2 Cevizli - Kartal - İSTANBUL
           
Web Tasarım : DNZ WEB DİZAYN